Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nowy asystent prezydenta...

Główne zdjęcie
Konferencja prasowa

Był szefem Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie, był prezesem zarządu Polskiego Holdingu Farmaceutycznego, był dyrektorem finansowym TVP SA... i został asystentem prezydenta Łomży. Robert Czapla dołączył ostatnio do grona doradców i asystentów Mieczysława Czerniawskiego.

Jak wyjaśniał podczas konferencji prasowej  prezydent Czerniawski Robert Czapla został zatrudniony na niecałe pół etatu na stanowisku asystenta. Ma on doradzać władzom miasta w sprawie tworzenia podstrefy Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz w zarządzaniu miejskimi przedsiębiorstwami i spółkami.

Przypomnijmy to drugi asystent prezydenta. Pierwszym był (i dalej pozostaje) Wawrzyniec Kłosiński, który funkcję sprawował także przy prezydencie Jerzym Brzezińskim. Prezydent Czerniawski ma także dwóch doradców: Jacka Babiela i Macieja Wałkuskiego.  Przez niemal trzy miesiące prezydenckim doradcą był także były prezydent.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę