Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Wpadli dzięki nagraniu

Wczoraj informowaliśmy o 17-latku, który pobił o rok młodszego chłopaka i zabrał mu 11 złotych, teraz o dwóch nastolatkach, którzy grożąc pobiciem zabrali pieniądze i zerwali z szyi łańcuszek 15-latkowi. Napastnicy to młodzi mieszańcy Łomży. Wpadli dzięki nagraniu z monitoringu miejskiego.

Do zdarzenia doszło w połowie maja. Dwóch nastolatków grożąc pobiciem 15-latkowi zabrali mu pieniądze i zerwali z szyi złoty łańcuszek. Okazało się, że całe zajście odbywało się pod okiem kamery miejskiego monitoringu. W czwartek na jednej z ulic miasta mundurowi zauważyli dwóch młodych mężczyzn którzy wyglądem łudząco przypominali im „bohaterów” tego nagrania. Typowanie funkcjonariuszy okazało się trafne. Napastnikami okazali się 15 i 16 latek, którzy za swój czyn odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

zobacz: Pobił za 11 złotych

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę