Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Pobił za 11 złotych

Sprawca pobił 16-latka i zabrał mu 11 złotych. Następnego dnia został zatrzymany przez łomżyńskich policjantów. Teraz za rozbój odpowie przed sądem. Grozi mu kara od lat 2 do nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną środę około południa w Łomży na ulicy Mazowieckiej. Do idącego ulicą 16-latka podszedł mężczyzna i bez żadnego powodu kilkakrotnie uderzył go pięścią w twarz. Następnie zażądał pieniędzy. Wystraszony chłopak oddał napastnikowi 11 złotych, które miał przy sobie. Wtedy sprawca uciekł. Pokrzywdzony od razu o całej sytuacji powiadomił Policję. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Tam pobity 16-latek opowiedział funkcjonariuszom o zdarzeniu i szczegółowo opisał napastnika. Policjanci szybko ustalili sprawcę rozboju i wczoraj go zatrzymali. Teraz 17-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę