Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Ratusz prosi o zdjęcia z papieżem

W związku z obchodami 20. rocznicy Pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Łomży władze miasta planują stworzyć wspólną łomżyńską galerię zdjęć z tamtej wizyty. „Z pewnością wiele osób robiło wtedy zdjęcia, które przechowuje u siebie w albumach, na kliszach fotograficznych, na odbitkach. Zachęcamy wszystkich łomżyniaków do tego, by przesyłali do nas zdjęcia z tamtego okresu, które potem umieścimy w specjalnej galerii na stronie internetowej miasta Łomża” – czytamy w przesłanej nam informacji.

„Wspólnie możemy stworzyć zbiór takich zdjęć, który pokaże nam, naszym dzieciom – jak wyglądała wtedy, w czerwcu 1991 roku nasza Łomża. Liczymy, że uda się nam stworzyć bardzo ciekawą wystawę pt. „Wizyta papieża Jana Pawła II w Łomży – oczami łomżyniaków”. Chcemy by dzisiejsze pokolenie mogło zobaczyć na zdjęciach zrobionych przez mieszkańców Łomży – to jak miasto wyglądało przed i w czasie Pielgrzymki.
Do 3 czerwca br. zdjęcia można przynosić do Punktu Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego, gdzie pracownicy Ratusza je zeskanują, a później opublikują w internecie. Zeskanowane zdjęcia można przysyłać również na adres ratusz@um.lomza.pl.
Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Jacek Babiel – Doradca Prezydenta Łomży, tel. (86) 2156853; kom. 664 750 246

Łukasz Czech
Wydział Organizacji i Obsługi
Urzędu Miejskiego w Łomży


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę