Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Wiszące Ogrody w Nowogrodzie, czyli „Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler w restauracji Panorama

Główne zdjęcie
fot. www.nowogrod.com

Magda Gessler, prowadząca w TVN autorski program „Kuchenne rewolucje”, w trakcie którego zmienia restauracje w całej Polsce, w tym tygodniu zmieniała Restaurację Panorama w Nowogrodzie. Wczoraj już w zrewolucjonizowanej restauracji odbyła się uroczysta kolacja. Program ukaże się w stacji TVN we wrześniu, ale na stronie Urzędu Miasta i Gminy Nowogród już dziś jest relacja...

"Podczas kolacji goście zajadali się jak zwykle smacznymi potrawami serwowanymi w lokalu Państwa Poleszuk. Na stołach nie zabrakło wyśmienitego szczawiowego chłodnika, potraw z ryb złowionych w Narwi, tradycyjnego kurpiowskiego rejbaka, ziemniaków w mundurkach, swojskich wędlin, smalcu, ogórków „małosolnych”, psiwa jełowcowego, a na deser truskawkowej słodyczy. Po kolacji wszyscy mogli liczyć na autograf gwiazdy programu „Kuchenne rewolucje”. Pani Magda jest bardzo zauroczona naszym nadnarwiańskim miasteczkiem - stwierdziła, że Nowogród jest jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi - były to szczere i dla nas mieszkańców bardzo miłe słowa" – czytamy na stronie internetowej www.nowogrod.com.

200829104429.jpg
Foto: fot. www.nowogrod.com
Foto: fot. www.nowogrod.com
Foto: fot. www.nowogrod.com
Foto: fot. www.nowogrod.com
Foto: Magda Gessler na łomżyńskim Starym Rynku
Foto: Magda Gessler na ul. Długiej w Łomży
Foto: Magda Gessler na ul. Długiej w Łomży
Foto: Magda Gessler na ul. Długiej w Łomży

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę