Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Scalenie przy Żabiej unieważnione!

Wojewódzki Sąd Administracyjny stwierdził nieważność uchwały Rady Miasta Łomża w sprawie scalenia działek w rejonie ulic Żabiej i Sikorskiego. Miasto ma także zwrócić osobom które wniosły skargę na uchwałę koszty postępowania sądowego. Wyrok nie jest prawomocny.

Wyrok dotyczy uchwały Rady Miasta Łomża z 14 lipca 2010 r.. Uchwała akceptowała scalenie i podział ponad 18 hektarów ziemi położonych w dzielnicy przemysłowo - składowej w rejonie ulic Żabiej i Sikorskiego.  Powstało tu 35 działek mieszkaniowych, 28 przemysłowych i 10 uzupełniających. Wcześniej na tym terenie były 244 działki, które należały do 189 właścicieli. Przyjęcie uchwały w sprawie scalenia i podziału tych nieruchomości nie obyło się bez protestów części mieszkańców. Część z nich później zaskarżyła uchwałę, i dziś Wojewódzki Sąd Administracyjny w Białymstoku w wydał wyrok. Sąd uznał, że narusza ona prawa mieszkańców tych terenów i stwierdził jej nieważność.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę