Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Bezpieczny przedszkolak

Kilkuset łomżyńskich przedszkolaków uczy się, jak zachować bezpieczeństwo. W województwie podlaskim trwa Program Bezpieczny Przedszkolak. Organizuje go Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku – a dokładnie tamtejszy Wydział Prewencji. W akcji bierze udział około 150 podlaskich przedszkoli. Z zakresu bezpieczeństwa policja przeszkoliła 180 nauczycieli. Teraz przekazują oni dzieciom cenne informacje podczas zajęć podstawowych i utrwalających.

Jedno z takich zajęć prowadziła starszy posterunkowy Edyta Sokół-Górecka.
Program pilotażowy ruszył w Białymstoku – w tej chwili działa już na terenie całego województwa podlaskiego. Inauguracja łomżyńskiej edycji programu odbyła się w Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych.Tego, jak przechodzić przez jezdnię, co zrobić, gdy zaczepia nas nieznajomy oraz co to jest zły dotyk, dzieci będą uczyć się przez kilka miesięcy. Program dla każdej grupy przewiduje 16 godzin zajęć dydaktycznych. Dla najmłodszych uczestników zakończy się konkursem plastycznym. Program Bezpieczny przedszkolak będzie realizowany do maja 2005. Ma pozytywną opinię Kuratorium Oświaty w Białymstoku i Fundacji Dzieci Niczyje.
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę