Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Boguski zostaje

Główne zdjęcie
jednak łomżyńska piłka - Boguski zostaje

Rafał Boguski najlepszy napastnik ŁKS Łomża wiosną będzie grał w łomżyńskiej jedenastce. Zawodnik zadeklarował to podczas poniedziałkowego spotkania piłkarzy ŁKS i działaczy Klubu z kibicami. Do klubu VIP Rampa, gdzie odbyło się spotkanie, przyszło około 150 kibiców ŁKS-u. Pytanie o przyszłość Rafała Boguskiego było pierwszym jakie zadali.

Takie spotkania jeszcze nie było. Tadeusz Gaszyński trener ŁKS-u na jego początku powiedział, że to podziękowania piłkarzy dla kibiców, którzy przez całą jesienną rundę rozgrywek gorącą dopingowali drużynę. Trener podkreślił że to właśnie ŁKS miał największa widownią ze wszystkich zespołów jakie w III lidze grały.
Mówiąc o planach na wiosnę i... trochę dalej Gaszyński powiedział, że celem jest silna pozycja ŁKS – w górnej części tabeli - na koniec sezonu. Pytany, czy celem drużyny jest awans do II ligi, Gaszyński powiedział, że jest realistą. Dodał jednak, że jeżeli będzie taka okazja, to zespół zagra o awans.
Trener dodał, że jest zadowolony z decyzji Rafała Boguskiego. Powtórzył, że z zespołem rozstaną się najsłabsi zawodnicy, a powinni dojść dwaj - trzej nowi, którymi chciałby wzmocnić pomoc i atak.
Foto: jednak łomżyńska piłka - Boguski zostaje
Foto: padały propozycje hymnu dla klubu
Foto: od lewej: Krzysztof Lendzioszek, Tadeusz Gaszyński, Maciej Zajkowski
Foto:
Foto: I linia spotkania
Foto: kibice dopisali
Foto: Edyta Bancewicz - zaplecze medyczne
Foto: będzie pamiątka

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę