Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Kolejny sukces naszych przedszkolaków

Dnia 20 maja 2011r w Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych obyła sie czwarta edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Big Bit”.

Tegoroczna edycja „Big Bitu” została poświęcona twórczości popularnego autora tekstów piosenek - Jacka Cygana. W kategorii dzieci do  III kl. szkoły podstawowej bez dolnej granicy wiekowej I nagrodę zdobył Robert Reczek z grupy sześciolatków naszego przedszkola, a III nagrodę zdobył duet Magdalena Księżek i Paulina Obrycka z grupy pięciolatków. Serdecznie gratulujemy !!! Laureaci wystąpią w Dniu Dziecka na Słonecznej Estradzie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 25 maja 2011 07:32
Data ostatniej edycji: so, 28 maja 2011 17:20:33

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę