Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomżyńska C.T.Group pojedzie na Mistrzostwa Świata

C.T.Group wygrywa kwalifikacje na Mistrzostwa Świata Battle Of The Year International. W sobotę (21.05.2011) łomżyńscy tancerze wzięli udział w największej Hip Hopowej imprezie tego roku. „HipHop Connection” skupia wokół siebie ludzi zajmujących się grafitti, mc, dj oraz bboy's. Tegoroczna edycja imprezy odbywała się w Austrii.

- Chłopcy z C.T.Group długo i bardzo ciężko trenowali przed tymi mistrzostwami, wiedzieli, że konkurencja będzie ogromna i muszą dać z siebie wszystko – mówi Marek Kisiel, twórca grupy. - Po zaprezentowaniu show case jury wytypowało nas do walki finałowej z najlepszą austriacką grupą Prodygi, która dwa lata z rzędu wygrywała te zawody. Solidnie przygotowani łomżyńscy bboye przerwali im dobrą passę. To my wywalczyliśmy kwalifikacje na Battle Of The Year International - największą imprezę o charakterze bboyingu na całym świecie. Jesteśmy pierwszą polską ekipą, która zdobyła kwalifikacje po raz drugi na finały BOTY – cieszy się dodając, że dodatkowo C.T Group zdobyła Nagrodę BEST SHOW za choreografię z gramofonem, „która poruszyła nie tylko jury,  ale i wszystkich zgromadzonych na Vienna Arena”.
(www.braunbattleoftheyear.com)

BOTY International, zapoczątkowana w Niemczech, dzieli się na eliminacje, które zmuszają do rywalizacji najlepsze ekipy, następnie wszystkie wygrane grupy przechodzą do wielkiego finału, który w tym roku odbywa się w listopadzie we Francji.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę