Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Narew” z rekordami

Podczas rozgrywanej w Warszawie na stadionie „Orła” Ligi Juniorów w lekkiej atletyce zawodnicy LKS Narew – Kurpiewski Łomża odnotowali kilka wartościowych wyników. Wysoką formę potwierdziła utalentowana miotaczka, Wioleta Górska, która w konkursie pchnięcia kulą uzyskała znakomity rezultat 11,80m i aż o 84cm poprawiła rekord życiowy.

Młodsza z sióstr Górskich trenuje również z powodzeniem rzut dyskiem i właśnie w tej konkurencji jest jedną z kandydatek do medalu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży czyli Mistrzostwach Polski juniorów młodszych. Startująca w tej kategorii w warszawie Klaudia Górska również potwierdziła dobrą dyspozycję startową w rzucie dyskiem uzyskując rezultat 36,23m.

W skoku w dal „życiówkę” o 2cm poprawił junior młodszy Bartosz Paduch skacząc 6,73m.
- W każdym starcie Bartek pokazuje, że ma duży potencjał i stać go na jeszcze dłuższe skoki - powiedział trener Narwi, Wojciech Błachnio.
Miłym zaskoczeniem był występ Daniela Chylińskiego, który w trójskoku ustanowił rekord życiowy uzyskując 13,12m

is


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę