Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadkowa noc

Główne zdjęcie
Wypadek w Górkach Sypniewo

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne, to efekt dwóch wypadków do jakich nocą doszło w regionie. Najpierw w okolicach Górek Sypniewo na krajowej 61. Zderzyły się tu trzy samochody osobowe, później w miejscowości Ruda-Skroda, niedaleko od Nowogrodu, samochód uderzył w drzewo. W pierwszym wypadku dwie osoby zostały poszkodowane, w drugim zginął 20-letni pasażer, a o rok starszy kierowca został ranny.

Do pierwszego z wypadków doszło około 21.40 w okolicach Górek Sypniewo na krajowej 61. Uczestniczyły w nim trzy samochody osobowe audi i dwa ople: omega i vectra. Prawdopodobnie do wypadku doszło gdy kierowca omegi najechał na tył audi. Samochód ten został zepchnięty na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzyła go jadąca w przeciwnym kierunku vectra. W efekcie uderzeń zniszczone audi wpadło do rowu. Ranni w wypadku to kierowca i pasażer audi. Aby wydobyć kierowcę jednego z nich strażacy musieli rozcinać karoserię zniszczonego samochodu. Poszkodowani trafili do łomżyńskiego szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.   Akcja ratownicza zakończyła się dopiero o północy. Ruch w miejscu wypadku w tym czasie był utrudniony.

Do drugiego wypadku doszło tuż po godz. 4 w nocy. W miejscowości Ruda-Skroda w powiecie kolneńskim osobowa mazda 6, wypadła na łuku z drogi i bokiem uderzyła w przydrożne drzewo. Na miejscu  zginął 20-letni pasażer, a kierujący samochodem 21-latek z urazem klatki piersiowej trafił do szpitala. Okazało się, że był pijany. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

200829104429.jpg
Foto: Wypadek w Górkach Sypniewo
Foto: Wypadek w Górkach Sypniewo
Foto: Wypadek w Górkach Sypniewo
Foto: Wypadek w Górkach Sypniewo
Foto: Wypadek w Górkach Sypniewo
Foto: Wypadek w Górkach Sypniewo
Foto: Wypadek w Górkach Sypniewo
Foto: Wypadek w Górkach Sypniewo

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę