Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Nieprawdopodobna promocja w salonie Suzuki!

Już w ten weekend 20-21 maja, klientów salonu M plus W będzie obowiązywała "Wielka Majówka", czyli znaczna obniżka cenowa. Rabaty sięgną nawet 12 tysięcy złotych. Ofertą objęte zostaną samochody produkowane w 2010 i 2011 roku. Wysokość rabatu będzie zależała od rocznika produkcji oraz wersji wyposażenia. Liczba samochodów, które zostaną objęte promocją jest ograniczona, dlatego warto nie zwlekać.

Firma M plus W rozpoczęła swoją działalność w 1991 r. Natomiast od 1999 działa w Olszewo-Borkach, koło Ostrołęki, jako Koncesjoner  Renault oraz prowadzi autoryzowany serwis Renault. W 2010 roku stanął nowy salon firmy. 

Od listopada 2010 firma została dealerem Suzuki. Z początkiem 2011 roku firma zapoczątkowała aktywną współpracę z Suzuki zarówno w sprzedaży samochodów, jak i w świadczeniu usług serwisowych.

M plus W jako autoryzowany dealer i serwis Suzuki, posiada w swojej ofercie pełną gamę modeli tej marki oraz zapewnia kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, w tym usługi blacharsko-lakiernicze oraz sprzedaż akcesoriów i dodatkowego wyposażenia. Pracownicy służą miłą, fachową obsługą Klienta. Doświadczenie M plus W gwarantuje profesjonalną obsługę Klientów, na najwyższym poziomie. Firma zaprasza na jazdy próbne wszystkimi modelami Renault i Suzuki. Bezpłatne ustawienie świateł w prywatnym aucie dla Każdego, kto wykona jazdę próbną SUZUKI / RENAULT.

M plus W Sp. z o.o.
ul. Warszawska 41
07-415 Ostrołęka Grabowo

tel. 29 764 50 63
tel.  29 764 65 50

e-mail: mplusw@interia.pl
Visit: www.mplusw.com.pl,  www.mplusw.pl

GODZINY PRACY:
SALON
Poniedziałek – piątek 8.00-17.00
Sobota 9.00-14.00

SERWIS
Poniedziałek – piątek 8.00-17.00
Sobota 9.00-14.00


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę