Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Chcą pracować w ratuszu...

Niemal 40 chętnych zgłosiło się do ratusza w odpowiedzi na pięć konkursów o pracę ogłoszonych ostatnio przez prezydenta Mieczysława Czerniawskiego. Najwięcej – 17 osób - chciało zostać głównym specjalistą ds. obsługi inwestora w nowym ratuszowym Ceterum Obsługi Inwestora. Na naczelnika tego Centrum chętnych jest 9.

Wraz z nadejściem maja w łomżyńskim ratuszu rozpoczęła się „rewolucja”. Nowy prezydent miasta wdrożył nowy regulamin organizacyjny, który pozmieniał nieco strukturę wydziałów w ratuszu. Wraz z jego wejściem w życie – zgodnie z zapowiedziami prezydenta – miał odwołać z funkcji wszystkich naczelników wydziałów Urzędu Miejskiego, a następnie powierzyć im pełnienie obowiązków przez 3 miesiące, w ciągu których mają zostać przeprowadzone konkursy na wszystkie kierownicze stanowiska w ratuszu. Część konkursów została ogłoszona nawet w kwietniu. I jak się okazuje na razie chętnych do pracy nie brakuje, choć wymagania stawiane kandydatom czasami są jak się okazuje za wysokie... tak było na przykład w przypadku konkursu na rzecznika prasowego. Z czterech osób, które złożyły swoje oferty pozytywnie pierwszą część konkursu – czyli zbadanie czy oferta jest kompletna, a kandydat spełnia wymagania – przeszła tylko jedna osoba.
W najpopularniejszym z dotychczasowych konkursów na specjalista ds. obsługi inwestora w Ceterum Obsługi Inwestora z 17 ofert 11 spełniło założone kryteria.  W konkursie ofert na Głównego Specjalistę ds. Kontrolingu i Nadzoru Właścicielskiego w Biurze Audytu i Nadzoru Właścicielskiego z czterech ofert wymagania spełniają dwie, a wpłynęły 4 oferty, z których 2 spełniają kryteria, a  konkursie ofert na kierownika Referatu Zamówień i Zakupów Publicznych z 5 ofert, dobre są 3.
„Zaciekła” walka szykuje się za to na stanowisko naczelnika Centrum Obsługi Inwestora. W tym wypadku wpłynęło 9 ofert i wszystkie spełniają kryteria.

Warto dodać, że to dopiero początek konkursów w ratusz. Obecnie ogłoszone są konkursy na naczelnika Centrum Obsługi Mieszkańców, naczelnika Wydziału Kultury, Promocji i Sportu oraz Specjalisty ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Wydziale Kultury, Promocji i Sportu, a niebawem powinny być ogłaszane następne.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę