Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 20.05.2011-Akademickie Forum na Akademickiej

 

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zaprasza na spotkanie z cyklu „Akademickie Forum na Akademickiej” i udział w otwartym wykładzie:

Wyzwania zarządzania przedsiębiorstwami w erze globalizacji”

Prelegentem będzie dr hab. Agnieszka Sitko – Lutek, prof. nadzw., Prodziekan ds. Badań Naukowych i Współpracy Zagranicznej Wydziału Ekonomicznego UMCS w Lublinie.

Wykład odbędzie się dnia 24.05.2011r. (wtorek), o godz. 12.00, w auli PWSIiP s. 315. Formuła wykładu przewiduje zadawanie pytań i bezpośredni kontakt z prowadzącą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę