Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Bus wjechał w dom

Dziś rano, około godz. 7.45 samochód dostawczy VW transporter wjechał w jeden z domów przy ul. Poznańskiej w Łomży. W wypadku ranny został kierowca busa, który trafił do szpitala. Na szczęście w pokoju w którego ścianę zniszczył samochód nikogo w tym czasie nie było. Na miejscu pracują służby, ruch jest utrudniony.

Do wypadku doszło w pobliżu skrzyżowania Poznańskiej z Piłsudskiego. Kierowca busa z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruch, a następnie na pobliską posesję i zatrzymała go dopiero ściana murowanego domu.

Dom został znacząco uszkodzony. Samochód uderzył w ścianę pokoju, w którym w tym czasie na szczęście nikogo nie było.

Właściciel domu mówił, że jeszcze w lutym informował ratusz o niebezpieczeństwie i prosił o ustawienie barierki ochronnej, ale jak twierdzi do dziś odpowiedzi żadnej nie dostał.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę