Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Kradł krzyże z nagrobków

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 22-latka, który kradł z nagrobków krzyże i inne mosiężne elementy ozdobne. Pokrzywdzeni straty oszacowali na ponad 10 tysięcy złotych. Teraz mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

Policjanci z Łomży w wyniku intensywnej pracy zatrzymali wczoraj 22-letniego mężczyznę, który od lutego do maja bieżącego roku kradł na cmentarzu komunalnym z nagrobków wazony, krzyże i lampiony wykonane z metali kolorowych. Ponadto dwukrotnie ukradł kobietom torebki z pieniędzmi i dokumentami. 22-latek łącznie dopuścił się aż trzynastu przestępstw. Pokrzywdzeni straty oszacowali na ponad 10 tysięcy złotych. . Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i chce dobrowolnie poddać się karze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę