Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 października 2021 napisz DONOS@

KONCERT MŁODYCH TALENTÓW

19 maja ( czwartek) o godz. 18:30 w sali Filharmonii Kameralnej (dawny Urząd Wojewódzki) odbędzie się wspaniały koncert, na którym młodzi, utalentowani uczniowie-wirtuozi z naszej szkoły wystąpią z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Kameralnej im. W. Lutosławskiego. Gościnnie wystąpią uczniowie z PSM I i II st. w Ostrołęce. W programie utwory Arutuniana, Beethovena, Czajkina, Dopplera, Gridina, Rodrigo, Searsa, Saint-Seansa, Sarasatego. Gorąco zapraszamy ! !


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę