Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Gimnazjalista ze Stawisk w krajowym finale

Główne zdjęcie
Bartek Zajączkowski z opiekunem Michałem Sobocińskim.

Bartosz Zajączkowski z Dzierzbi, uczeń klasy II b Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Stawiskach, będzie reprezentował województwo podlaskie w finale krajowym ogólnopolskiego turnieju „Młodzież zapobiega pożarom”. Jak sam mówi jego marzeniem jest zostać strażakiem.

Po zwycięstwie w etapie gminnym, powiatowym i wojewódzkim, przed Bartkiem szansa na tytuł najlepszego szkolnego znawcy pożarnictwa w Polsce. Wszystko rozstrzygnie się w Ciechocinku, w dniach 3 – 5 czerwca 2011 roku. Tymczasem, pod kierunkiem nauczyciela Michała Sobocińskiego, przygotowuje się do tego bardzo intensywnie. A opiekun potwierdza, że Bartek jest bardzo ambitny i pracowity, więc ten ogromny wysiłek na pewno nie pójdzie na marne.
Bartek nie od dzisiaj imponuje wiedzą w tej dziedzinie. W turnieju „Młodzież zapobiega pożarom” wystartował jako uczeń Szkoły Podstawowej w Porytem, pod kierunkiem nauczycielki Bożeny Łosiewskiej i niejednokrotnie był w finale wojewódzkim. Jego marzeniem jest zostać strażakiem. Przyznaje, że wielki wpływ na jego pasję mają wujkowie: oficer Państwowej Straży Pożarnej Grzegorz Maliszewski z Gdańska i strażak ochotnik Marek Chiliński z Porytego.
Kciuki za Bartka trzymają nie tylko koledzy ze szkoły i tutejsi strażacy, ale także m.in. pracownicy Urzędu Miejskiego w Stawiskach, którzy poinformowali nas o jego sukcesie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę