Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Droga do Mężenina będzie lepsza...

Około dwóch milionów złotych ma kosztować remont około 4 km drogi do Mężenina. Wicemarszałek województwa Mieczysław Baszko w odpowiedzi na interpelację radnego Sejmiku Marka Olbrysia poinformował, że jeszcze w tym roku planowany jest „remont kapitalny” odcinka drogi wojewódzkiej nr 679 od granic administracyjnych Łomży (skrzyżowanie w Zawadach) do skrzyżowania z drogą krajową nr 63 Łomża – Zambrów.

Jak podaje Baszko to najbardziej zdegradowany fragment tej drogi. Drogowcy planują „wyłatanie i wyrównanie istniejącej warstwy nawierzchni i wykonanie nakładki (warstwy ścieralnej)”. Na pozostałym odcinku tej drogi planowane są remonty cząstkowe nawierzchni przy użyciu grys\ów i emulsji lub masy na gorąco z wytwórni. W podobnym zakresie na być także łata na droga wojewódzka nr 645 Myszyniec - Dęby - Nowogród – Łomża, przy czym jak dodaje Baszko „w razie konieczności zlecane będą tez naprawy (uzupełniania i wyrównania) poboczy gruntowych”.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę