Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Motoweekend w Łomży

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Prawdziwa motorowa majówka szykuje się w Łomży. W sobotę świętować będą motocykliści, którzy „pod przewodnictwem” Max-Bike rozpoczynają kolejny sezon motocyklowy, a w niedzielę na „rajdowych trasach” spotkają się fani czterech kółek - Moto Wiosnę organizuje Automobilklub Łomżyński.

Motocykliście oficjalnie świętować zaczną w sobotnie popołudnie. W poprzednich latach na tę imprezę przyjeżdżało po kilkuset motocyklistów i to nie tylko z Łomży i najbliższej okolicy.
- Impreza Otwarta dla wszystkich sympatyków pojazdów dwukołowych, jak też dla sceptyków aby zobaczyli jak bawią się motocykliści – mówią organizatorzy.
Program imprezy przewiduje zbiórkę (od godz. 14.00) na Starym Rynku w Łomży. Tu godzinę później będzie poświęcenie motocyklistów, którzy następnie ruszą w Wielką Paradę Ulicami Łomży, po czym udadzą się tradycyjnie już do podłomżyńskiej Olszynki odbędzie się ciąg dalszy (albo właściwy początek) imprezy.   
- Będzie coś dla ducha i ciała... Muzyczka na żywo, coś do zjedzenia, coś co wypicia i sztandarowa konkurencja - Rzut Silnikiem o puchar Prezydenta Miasta Łomża. Wjazd na imprezkę dla „oglądaczy” 0 zł chyba że ktoś chce poczuć się przez chwilę jak „bajker” - wtedy płaci 15 zł - za to mają coś do zjedzenia... znaczek, naklejkę z imprezki...
Motocykliści planują bawić się do białego rana... Mniej więcej w tym samym czasie imprezę zaczną fani czterech kółek. Automobilklub Łomżyński w niedzielny poranek (15 maja) organizuje amatorską imprezę samochodową o nazwie Moto Wiosna. Celem imprezy jest popularyzowanie sportów samochodowych, oraz doskonalenie techniki jazdy.
- Zawodnicy (maksymalnie 50), którzy zgłoszą się do udziału w imprezie będą mieli do pokonania 12 prób sprawnościowych o łącznej długości około 12 km – podaje Marcin Jasiński z Automobilklubu Łomżyńskiego.
Kierowcy, w pięciu klasach w zależności od pojemności silników samochodów, będą ścigać się betonie, szutrze i asfalcie. Aby wziąć udział w rajdzie należy posiadać pojazd z ważnymi badaniami technicznymi, ubezpieczeniem OC i NW, posiadać ważne prawo jazdy. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu imprezy, do godz. 9.40. Wysokość wpisowego wynosi dla członków Automobilklubu Łomżyńskiego wynosi 20, a dla wszystkich innych 30 zł.
Start i meta Moto Wiosny znajduje się na terenie starej jednostki wojskowej przy Al. Legionów 56.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę