Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Fiodorow z minimum na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy

Główne zdjęcie
Joanna Fiodorow w Berlinie

Joanna Fiodorow, zawodniczka klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, po raz drugi w ciągu tygodnia uzyskała wynik lepszy od minimum na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (14-17.07 Ostrawa). Tym razem norma została wykonana już w terminie. Minima na MME można uzyskiwać od 6 maja, a Asia lepszy wynik (65,61m) uzyskała już na początku miesiąca podczas zawodów w Białymstoku. Teraz podczas mitingu w Bydgoszczy Fiodorow konkurencję rzutem młotem zwyciężyła rezultatem 65.58 i do rekordu życiowego z przed tygodnia zabrakło jej zaledwie trzech centymetrów. - W tym przypadku jednak nie chodziło o rekord życiowy a o wypełnienie minimum (62.00m) naznaczonego przez PZLA – mówi Andrzej Korytkowski, prezes klubu.

- Dobrze się stało, że już w pierwszym konkursie uzyskałam minimum, teraz mogę się skupić na przygotowaniach do Mistrzostw Europy na których chciałabym wypaść jak najlepiej – mówi Joanna Fiodorow.
Teraz miotaczka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża rozpoczyna zgrupowanie kadry Polski a następnie wystartuje na mistrzostwach AZS-ów w Łodzi.

W tym samym czasie na stadionie warszawskiego AWF startowali z dobrym skutkiem klubowi koledzy Joanny Fiodorow. W biegu na 300m Paweł Jasiński (35.22 sek.) był drugi, Kamil Pogorzelski (35.54) trzeci, a Piotr Rogowski siódmy. Beata Trzonkowska uzyskała w pchnięciu kulą 10.49. a w rzucie dyskiem 35.16. W pchnięciu kulą 5kg młodzik Maciej Tarnacki uzyskał rezultat 12.46. Wszystkie podane wyniki są nowymi rekordami życiowymi zawodników.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę