Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŻÓŁTY DZIEŃ w przedszkolu

Żółty to jeden z najcieplejszych kolorów. Dzieci zapytane, co dla nich oznacza kolor żółty, odpowiadały: słońce, siła, radość, uśmiech, kwiaty, wiosna, plaża.

Te skojarzenia były inspiracją do zabaw podczas ŻÓŁTEGO DNIA w przedszkolu, który obchodziliśmy 9 maja 2011r. W tym dniu każdy kto tylko mógł miał na sobie coś żółtego. Zabawę rozpoczęły znane wszystkim "Kaczuchy", i młodsi i starsi wesoło kłapli dzióbkami (paluszki), skrzydełkami i kręcili kuperkami. Nie zabrakło konkursów, zagadek, pląsów i innych tańców. Zabawy ze współzawodnictwem i tym razem sprawiały najwięcej radości i pozytywnych emocji.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę