Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Z sukcesami w Mońkach

Główne zdjęcie
Zawodnicy otrzymywali medale, pierwsze szóstki na mecie były nagradzane często wartościowymi nagrodami, a biegacze na podium dodatkowo wyróżniani pięknymi pucharami.

Już po raz dziesiąty na Wiosennych Biegach Ulicznych w Mońkach spotkała się czołówka biegaczy z województwa podlaskiego. W tej grupie bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, którzy czterokrotnie stawali na podium.

Po biegu głównym pań
Po biegu głównym pań
Michał Brnardelli na podium
Michał Brnardelli na podium

- Bieg główny pań (2500m) wygrała Justyna Korytkowska przed naszą drugą zawodniczką Eweliną Lubiejewską, a piąta w tym biegu była Katarzyna Smakowska (obie II LO Łomża) – relacjonuje Ab\ndrzej Korytkowski, prezes klubu. - Bieg był rozgrywany w dość mocnym tempie a nasze dwie biegaczki na 500 metrów przed metą, na podbiegu mocniej zaatakowały zwiększając przewagę, która na mecie nad trzecią Izabelą Zaniewską (KS Podlasie) wyniosła kilkadziesiąt metrów. Z kolei Michał Bernardelli przerwał „hegemonię” czołowego długodystansowca naszego kraju Michała Smalca (KS Podlasie), zwycięzcę ośmiu kolejnych biegów na tej imprezie. Mężczyźni w biegu open mieli do pokonania 5000 metrów, a walka trwała do ostatnich 200 metrów na których to nasz zawodnik okazał się lepszym „sprinterem” i zwyciężył niezagrożony. W biegach szkół ponadgimnazjalnych zarówno Martyna Jabłońska (ZSEiO nr6  Łomża) jak i Rafał Rusiniak (ZSOiZ Ciechanowiec) zajęli czwarte miejsca. Lepiej wypadł rocznik 1996 bo co prawda Hubert Malinowski (PG Radziłów) również był czwarty a Adrian Urbanowski (PG 9 Łomża) piąty, ale za to Eliza Grzymała (PG Radziłów) bezapelacyjnie pokonała swoje rówieśniczki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę