Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pobili bo... byli pijani

Od 3 miesięcy do nawet 5 lat, zgodnie z Kodeksem karnym, grozi dwóm młodym mieszkańcom Łomży, którzy w niedzielę w nocy, będąc pijani, najpierw wybili szybę w witrynie, a następnie pobili 21-latka. Kilka chwil po zdarzeniach sprawców zatrzymała policja.

Jak informuje podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, do wybicia szyby i pobicia doszło w niedziele ok. godz. 22. w okolicach ulic Małachowskiego. To właśnie tu 20 i 21-letni mieszkańcy Łomży najpierw wybuli szybę w witrynie sklepu, a następnie zaczepili młodego mężczyznę i pobili go.
- Policjantów zawiadomiono gdy sprawcy wybili szybę. Patrol kilka minut później dostrzegł w regionie Małachowskiego dwóch podejrzanych mężczyzn zatrzymał ich i przewiózł na komendę. W tym czasie zgłosił się tu także pobity mężczyzna, który ich rozpoznał jako sprawców napaści – mówi podkom. Dąbrowski.    
Nim młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty trafili do policyjnego aresztu. Obaj byli pijani.
- Alkomat wskazywał, w przypadku badania obu zatrzymanych, ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – dodaje Dąbrowski.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę