Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Akcja dziura...?

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Zakład Budżetowy w Łomży uruchomiło telefony, pod którymi mieszkańcy mogą zgłaszać informacje o uszkodzeniach nawierzchni dróg na terenie naszego miasta. Jak zapewnia ratusz pozwoli to pracowników Zakładu Dróg Miejskich jeszcze szybciej reagować na ubytki asfaltu w miejskich drogach.

Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miasta uszkodzenia nawierzchni dróg można zgłaszać - w godz. 7.00 – 15.00 - po numerem tel. 862125169, a po godz. 15.00 pod numer 862184533.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę