Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek pod Łomżą

Jedna osoba zginęła w wyniku zderzenia kia z volkswagenem na drodze nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka. Do wypadku doszło wczoraj około godziny 16.30 w rejonie skrzyżowania w miejscowości Konopki.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji 24-letni kierowca terenowej kii jechał w stronę Śniadowa. Mężczyzna dojeżdżając do „krzyżówki” najprawdopodobniej wyprzedzał kolumnę pojazdów. Jak wynika z dotychczasowych informacji, w tym samym czasie jadący na początku kolumny volkswagen zaczął skręcać w lewo w boczną drogę. Na skutek zderzenia oba samochody wpadły do rowu. 47-letnia kobieta siedząca za kierownicą polo została przewieziona do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarła.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę