Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Marzysz o występie na „wielkiej scenie”? Teraz masz szansę...

Teatr Lalki i Aktora w Łomży poszukuje 9 statystów (w tym 4 mężczyzn), którzy chcieliby wziąć udział w spektaklu plenerowym Teatru KTO z Krakowa pt. „Ślepcy”. Spektakl będzie prezentowany w ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego WALIZKA i ma być wystawiony 8 czerwca 2011 roku o godzinie 21.30 na Starym Rynku w Łomży.

„Ślepcy” to olbrzymie widowisko plenerowe inspirowane powieścią „Miasto ślepców” noblisty Jose Saramago. Opowiada historię grupy ludzi, którzy nagle, z niewyjaśnionych przyczyn tracą wzrok. Choroba rozpowszechnia się bardzo szybko, więc żeby nie doszło do wybuchu epidemii, wszyscy ślepcy zostają odizolowani. Zamknięta społeczność zaczyna się rządzić własnymi prawami.

Osoby zainteresowane udziałem w spektaklu zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Łomży w dniu 11 maja 2011 o godzinie 15.00 na spotkanie informacyjne. Statystowanie odbywa się na zasadzie wolontariatu, osoby chętne muszą być pełnoletnie.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę