Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Tydzień na wnioski rolników

Jeszce przez tydzień (do 16 maja) rolnicy mogą składać wniosek o przyznanie płatności bezpośrednie. Jak podaje ARiMR Do5 maja swoje wnioski złożyło w biurach powiatowych blisko 586 tys. rolników, co oznacza, że większość rolników tego jeszcze nie uczyniła. Agencja spodziewa się jeszcze około 780 tys. takich wniosków, a zatem także kolejek w biurach je przyjmujących. Aby je zmniejszyć kierownictwa Agencji zadecydowało, że biura będą czynne dłużej, a wnioski będzie można składać także w sobotę.

Powiatowe Biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w województwie podlaskim od tygodnia pracują od 6:00 do 20:00. Podobnie jak w latach ubiegłych dopuszczalne jest także złożenie wniosku w terminie 25 dni kalendarzowych po tym terminie, czyli do 10 czerwca. W takim wypadku za każdy dzień opóźnienia należna rolnikowi dopłata będzie pomniejszana o 1 procent.

W ramach dopłat za 2011 rok polscy rolnicy otrzymają  w sumie ok. 3,34 mld euro.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę