Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Nietypowy patriota

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Jak informuje KWP w Białymstoku do niecodziennego zdarzenia doszło w Zambrowie 2 maja. 55-letni mężczyzna wspinając się po kracie okiennej zabrał flagę państwową z budynku sądu w Zambrowie.

W piątek zambrowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w miniony poniedziałek zerwał flagę państwową wywieszoną na budynku sądu w Zambrowie. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Mężczyzna wspinając się po kracie okiennej zabrał „zdobycz” i wrócił z nią do domu. Zambrowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 55-letni mieszkaniec miasta. Teraz sprawą amatora cudzej własności zajmie się sąd.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę