Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

W mieszkaniach ŁSM na zrobić się cieplej

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa poprosiła Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej o ponowne włączenie – na kilka dni - ogrzewania w jej zasobach. Ciepło do mieszkań powinno popłynąć jeszcze przed wieczorem. Jak mówi Jadwiga Cwalina wiceprezes MPEC – my w każdej chwili jesteśmy gotowi do spełnienia takiej prośby. Od wczoraj np. ciepło mają maturzyści piszący egzamin dojrzałości w II LO.

W blokach administrowanych przez Spółdzielnię mieszka ponad 24 tysiące osób. Niestety nie do wszystkich mieszkań od razu popłynie ciepło. W związku z remontem Ronda Solidarności i konieczną przebudową sieci od wczoraj nawet ciepłej wody nie maja mieszkańcy 43 bloków na Górce Zawadzkiej. MPEC podawał, że wyłącznie może potrwać do soboty. Tymczasem jak teraz podaje prezes Cwalina – jeśli nie wystąpią jakieś nadzwyczajne okoliczności – mieszkańcy tych bloków którzy późno w nocy będą kładli się spać, jeszcze dziś będą mogli wziąć ciepłą kąpiel.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę