Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dzień Kultury Romskiej

Dzień 28 kwietnia 2011r był niezwykle barwnym dniem, ponieważ właśnie tego dnia zorganizowalismy w naszym przedszkolu Dzień Kultury Romskiej. Dzieci i nauczycielki w tym dniu włożyli na siebie stroje lub elementy strojów cygańskich.

Impreza ściśle związana była z realizowanym Projektem "Cyganie są wśród nas", którego celem jest zapoznanie z grupą etniczną Cyganie, przybliżenie kultury, tradycji i pochodzenia, wzbudzenie zainteresowań życiem, muzyką, zwyczajami, strojem, integracja z grupą cygańską poprzez bezpośredni kontakt.

Na uroczystość zaproszono przedstawicielkę grupy romskiej Pania Grażynkę Tomaszewską, która opowiadała, tańczyła, grała na gitarze i śpiewała. Tańczyły i bawiły się wspólnie wszystkie przedszkolaki i nauczycielki. To była wspaniała lekcja przyjaźni i nauki w jednym. Już czekamy na kolejne spotkania. Pani Grażynce SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę