Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

MAMA, TATA I JA

Pod taki hasłem w dniu 27 kwietnia br. w Miejski Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych w Łomży odbyły się eliminacje miejskie XIX Wojewódzkiego Festiwalu Przedszkolaków.

Nasze przedszkole reprezentowali: Madzia Książek z piosenką "Marzenia dzieci", Paulinka Obrycka z piosenką  "Tęcza"  oraz Robert Reczek z piosenką "Tata jest potrzebny". Tym razem nie było nagrody głównej, ale jak powiedział przewodniczący jury Bernard Karwowski "....Już  samo to, że dzieci wzięły udział to jest sukces każdego z nich...". Gratulujemy więc zwycięzcom z innych przedszkoli.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę