Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Chłopczyk, który wypadł z okna w Łomży, nadal jest w ciężkim stanie

"Stan dziecka jest bardzo ciężki, ale rokowania są dobre" - mówi szef oddziału intensywnej terapii Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, Piotr Konopiejski, oceniając szanse 2-latka, który wypadł z okna jednego z łomżyńskich bloków.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dziecko wykorzystało chwilę nieobecności rodziców, otworzyło okno i spadło z parapetu na trawnik między chodnikiem a blokiem. Z poważnymi obrażeniami ciała chłopczyka przewieziono do łomżyńskiego szpitala, a potem do DSK.

Białostoccy lekarze liczą, że w ciagu 48 godzin stan zdrowia dziecka poprawi się na tyle, że będzie można przekazać go na oddział chirurgii.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę