Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Będzie ładniej...

Takiej śnieżycy nie powstydziłby się grudzień... To co działo się w nocy z wtorku na środę mieszkańcy Łomży dziś rano mogli obserwować na własne oczy. Przez ponad godzinę w mieście obficie sypało śniegiem. Jeśli wierzyć prognozom meteorologicznym około południa w Łomży zaświeci słońce. Ponoć to już ostatni dzień zimy tej wiosny, choć jeszcze najbliższej nocy możliwe są przymrozki.

Zgodnie z prognozami synoptyków dziś po południ w Łomży będzie stosunkowo dużo słońca choć możliwe są także przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie w regionie od 10°C do 12°C. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od -2°C do 1°C. Przy gruncie przymrozki od -6°C do -2°C.
Jutro cieplej. W południe do +13°C, a w sobotę do +15°C.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę