Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Karatecy walczyli w Łomży

141 zawodników z 45 ośrodków wzięło udział w rozgrywanych w Łomży, w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych, XII Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin. W zawodach zorganizowanych przez Podlaski Okręgowy Związek Karate i Łomżyński Klub Karate wystartowało także jedenastu reprezentantów ŁKK - Pięciu z nich stawało na stopniach podium, co pozwoliło naszemu klubowi zwyciężyć w klasyfikacji drużynowej – cieszy się Dariusz Syrnicki, prezes Łomżyńskiego Klubu Karate.

Najlepiej z łomżyńskich zawodników zaprezentował się Maciej Tercjak, który zwyciężył w kategorii kata chłopców (startowało 27 zawodników) oraz zajął 2 miejsce w kumite semi kontakt chłopców do 65 kg (startowało 23 zawodników). Na 2 miejscu w kategorii semi kontakt chłopców do 60 kg sklasyfikowany został Szamil Szabajew (startowało 21 zawodników). Na najniższym stopniu podium stanęli: Marcin Ćwikłowski w kategorii kumite semi kontakt powyżej 75 kg (rywalizowało 18 zawodników) oraz Izabela Chaberek w kumite semi kontakt dziewcząt powyżej 55 kg (rywalizowało 25 zawodniczek). Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw uznano Marcina Sturgulewskiego z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin, zaś tytuł najlepszej zawodniczki przypadł Karolinie Szczepańskiej z Krośnieńskiego Klubu Karate Kyokushin. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, a sędzią technicznym shihan Eugeniusz Dadzibug.
Szczegółowe wyniki  XII Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin dostępne są a oficjalnej stronie internetowej Polskiej Organizacji Kyokushinkai (www.karate.org.pl) oraz w załączniku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę