Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Dziecko wypadło z okna...

Niespełna dwuletnie dziecko, dziś rano, koło godziny 8.00, wypadło z okna mieszkania na pierwszym piętrze bloku przy ul. Polowej. Jak podaje Sławomir Dąbrowski z KMP w Łomży z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło podczas chwilowej nieobecności w pokoju jego rodziców.

Policja zgłoszenie o wypadku odebrała od dyżurnego pogotowia. Dziecko z obrażeniami ciała zostało przewiezione do szpitala w Łomży i jak podaje Dąbrowski trafiło na oddział intensywnej opieki.
Na razie nie wiadomo w jaki sposób 22-miesięczny chłopczyk wypadł przez okno. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sam je otworzył wykorzystując chwilową nieobecność w pomieszkaniu rodziców. Sąsiedzi twierdzą, że chłopiec lubił przez szybę tego okna oglądać to co działo się na zewnątrz.  
Policja podaje, że rodzice malca w chwili wypadku byli w mieszkaniu. Oboje też byli trzeźwi.

 

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę