Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 18 października 2021 napisz DONOS@

Posprzątali kawałek ŁPKDN

Około 60 osób, dzieci ze szkoły z podłomżyńskiego Pniewa wraz z opiekunami, tuż przed długim weekendem sprzątało pobliskie szkole tereny Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Była to kolejna akcja sprzątania lasów pod hasłem „Czysty Las - Czyste Środowisko”. W akcję zaangażowało się również Koło Łowieckie „Knieja” i Urząd Gminy Łomża, który m.in. zapewnił uczestnikom akcji worki i rękawiczki oraz zorganizował wywóz odpadów na składowisko.

- Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pniewie pani Hanna Wichrowska  zgłosiła do akcji wszystkie dzieci uczęszczające do tej szkoły, nawet przedszkolaki – czytamy na stronie internetowej ŁPKDN.
Przed wyruszeniem w teren, na placu przed budynkiem szkoły, pracownicy Parku przeprowadzili pogadankę o problemie zaśmiecania lasów, a następnie podzieleni na dwie grupy uczniowie ruszyli do sprzątania. Pierwsza grupa sprzątała punkt widokowy w Siemieniu, zaś druga grupa  Aleję Lipową oraz las przy górze Gawroniec w Pniewie.
Po sprzątaniu dzieci miały jeszcze ognisko, a kiełbaski na nie ufundował wójt gminy.

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę