Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Audi na dachu, uaz na drzewie...

Do dwóch, na szczęście tylko groźnie wyglądających, wypadków doszło wczoraj po południu w okolicach Łomży. W ich efekcie pięć osób trafiło do łomżyńskiego szpitala, ale wszystkie po badaniach, krótkiej obserwacji i opatrzeniu ran zostały zwolnione do domów.

Jak podaje podkom. Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji do pierwszego wypadku doszło około godz. 15 na drodze pomiędzy Śniadowem a Jakacią Dworną. Honda uderzyła w tył jadącego przed nią audi, które następnie wpadło do rowu i dachowało. Dwie osoby z audi zostały przewiezione do szpitala.
Do drugiego wypadku doszło na drodze Rybaki – Miastkowo. Kierowca terenowego uaza na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, po czym za mocno odbił w prawo. Samochód przejechał na zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowu, gdzie uderzył w drzewo. Z pięciu osób podróżujących uazem trzy z ogólnymi obrażeniami ciała zostały zabrane przez karetkę pogotowia do łomżyńskiego szpitala.
Jak dodaje podkomisarz Dąbrowski wszyscy kierowcy samochodów biorących udział w wypadkach byli trzeźwi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę