Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

Kolejna akcja sprzątania lasów

zdjęcia w galerii

 

Kolejna akcja sprzątania lasów pod hasłem „Czysty Las – Czyste Środowisko” odbyła się w piątek 29.04.2011 r. w Pniewie. Dyrektor Szkoły Podstawowej pani Hanna Wichorowska  zgłosiła do akcji wszystkie dzieci uczęszczające do tej szkoły, nawet przedszkolaki. Przed wyruszeniem w teren, na placu przed budynkiem szkoły, przeprowadziliśmy pogadankę o problemie zaśmiecania lasów.  Następnie uczestnicy zostali podzieleni na 2 grupy. Pierwsza grupa sprzątała punkt widokowy w Siemieniu, zaś druga grupa  Aleję Lipową oraz las przy górze Gawroniec w Pniewie.

Po sprzątaniu zorganizowaliśmy dzieciom ognisko. Kiełbaski ufundował Wójt Gminy Łomża W sprzątanie zaangażowało się również Koło Łowieckie „Knieja”. W akcji brało udział ok. 60 dzieci wraz z opiekunami.

Urząd Gminy w Łomży zapewnił uczestnikom akcji worki i rękawiczki oraz zorganizował wywóz odpadów na składowisko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz sponsorom za sprawne przeprowadzenie akcji sprzątania.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę