Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Konkurs O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI

Kolejna miłą niespodziankę sprawiła nam Paulinka Obrycka oraz Kacper Górski w recytatorskim konkursie O ZŁOTĄ RÓŻDŻKE DOBREJ WRÓŻKI.

Konkurs zorganizował dnia 27 kwietnia 2011r Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży. Paulinka za recytację wiersza "Barka" zdobyła Nagrodę Główną i będzie reprezentowała nasze miasto w Białymstoku. Kacperek zdobył wyróżnienie za wiersz pt. "Ślimak". W konkursie wzięła również udział  Wercia Warda, która zaprezentowała wiersz pt."Żuk".
SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 04 maja 2011 10:31
Data ostatniej edycji: cz, 05 maja 2011 09:43:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę