Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Konkurs MINI PAYBACK SHOW 2011

Już poraz trzeci Przedszkole Publiczne Nr 8 i Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży zorganizowały 14 kwietnia 2011r konkurs MINI PLAYBACK SHOW 2011.

Biorące udział przedszkolaki miały szansę wcielić się w rolę piosenkarek/piosenkarzy z lat 60, 70 i 80. Z  naszego przedszkola sukces odniosła  Paulinka Obrycka z chórkiem zajmując II miejsce. Serdecznie gratulujemy ! Nasze przedszkole otrzymało również WYRÓŻNIENIE ZA KOSTIUMY.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 04 maja 2011 10:00
Data ostatniej edycji: cz, 05 maja 2011 10:10:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę