sobota, 16 lutego 2019 napisz DONOS@

Rocznicę Konstytucji majowej uczcili przy szachownicach

34 zawodników wzięło udział w rozegranym dziś Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Łomży z okazji 220 Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Oprócz łomżyńskich szachistów w turnieju udział wzięli również goście z Ostrołęki, Pisza, Sokółki i Białegostoku. Nasi zawodnicy nie byli jednak zbyt „gościnni”, bowiem wśród nagrodzonych najlepszych pięciu zawodników znalazł się tylko Jan Zajączkowski z Pisza. Pozostali to zawodnicy łomżyńskiego klubu Maraton.

Wojciech Walewski odbiera puchar od Macieja Borysewicza przewodniczącego Rady Miasta Łomża
Wojciech Walewski odbiera puchar od Macieja Borysewicza przewodniczącego Rady Miasta Łomża

Trudno nazwać niespodzianką zwycięstwo Wojciecha Walewskiego. Był on jednym z faworytów i puchar „wziął jak swój” zdobywając aż 8,5  pkt  na 9 możliwych. Kolejne dwa miejsca zajęli Vafa Mammadov i Eldaniz Babajew (obaj po 7 pkt). Wśród juniorów bezkonkurencyjny był Bartosz Kotarski, który z 5,5 pkt zajął wysokie 7. miejsce w klasyfikacji ogólnej. Pół punktu mniej zgromadził Patryk Szwajkowski, a trzecie miejsce przypadło wschodzącej „gwiazdce” łomżyńskich szachów, najmłodszej uczestniczce turnieju i świeżo upieczonej brązowej medalistce Mistrzostw Polski Przedszkolaków Monice Marcińczyk. Najlepszym zawodnikom pogratulował i nagrody wręczył Przewodniczący Rady Miejskiej Łomży Pan Maciej Borysewicz.

Szczegółowe wyniki (tabela turniejowa) dostępne są na stronie www.maratonlomza.pl

Grzegorz Kotarski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę