Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Kreatywność przedszkolaka

Pod takim hasłem dnia 14 kwietnia 2011r odbyło sie kolejne spotkanie sześcolatków na Uniwersytecie Dzieci Bogdana Jańskiego w Łomży, które poprowadził ks. dr Dariusz Wizner – pracownik Uczelni.

 Zagadnienie kreatywności ciężko jest wytłumaczyć sześciolatkom, chociaż to właśnie małe dzieci mają w sobie najwięcej kreatywności, wyobraźni, fantazji. Tylko dzieci mogą dać naprawdę ciekawe odpowiedzi na proste wydawałoby się nam pytania: „Po co zając ma takie długie uszy?”, „”Dlaczego owieczka ma dzwonek przy szyjce?”, „Jak zważyć słonia?”.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 02 maja 2011 23:55
Data ostatniej edycji: wt, 03 maja 2011 08:28:28

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę