Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Górka Zawadzka bez ciepłej wody...

Kilka dni bez ciepłej wody będzie musiało sobie poradzić kilka tysięcy mieszkańców Łomży. W związku z przebudową Ronda Solidarności i wymianą znajdujących się tu instalacji – także ciepłowniczych – od dostaw ciepłej wody zostaną odcięci mieszkańcy Górki Zawadzkiej.

Wyłączenie dotyczyć będzie kilkudziesięciu bloków przy ulicach Prusa, Żeromskiego i Staffa. Ciepła woda ma przestać dopływać do nich w środę 4 maja. Przerwa ma potrwać maksymalnie cztery dni. Ciepła woda w kranach mieszkań ma pojawić się najpóźniej w sobotę – zapewnia MPEC.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę