Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zobacz mecz o ekstraklasę... i wygraj Philipsa

Główne zdjęcie
Monika Narolewska

Już dziś tenisistki stołowe KU AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża zmierzą się z KS Gorce Nowy Targ w meczu rewanżowym o wejście do tenisowej ekstraklasy. W pierwszym meczu rozegranym w Nowym Targu podopieczne trenera Wacława Tarnackiego zremisowały z drugą drużyną grupy południowej I ligi, KS Gorce 5:5. Teraz do sukcesu łomżankom wystarczy już tylko minimalna przewaga...

Szanse obu drużyn są podobne, no może z lekkim wskazaniem na nas - prognozuje trener Tarnacki. Obie drużyny są bardzo wyrównane, więc nie wykluczone, że w przypadku remisu o tym kto wywalczy awans do Ekstraklasy zdecyduje bilans setów, a może nawet stosunek małych punktów. Po pierwszym spotkaniu w setach jest idealny remis 18-18, ale w małych punktach o 6 lepsze są łomżanki.
Mecz odbędzie się w hali im. Olimpijczyków polskich przy PG8 w Łomży. Początek o godzinie 16.00. Wstęp wolny. Wśród kibiców zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody (m. in. odtwarzacz Philips).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę