Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Hyundayem w tył peugeota, a kangoo na dachu

Trzy osoby zostały ranne w dwóch wypadkach do jakich doszło w sobotę w regionie. Najpierw w miejscowości Zambrzyce Króle koło Zambrowa dachowało renault kangoo, później w Starej Łomży przy Szosie kierowca hyundaya uderzył w tył skręcającego w lewo peugeota partner.

Jak informują policjanci do pierwszego z wypadków doszło gdy 21-letni białostoczanin kierując renault kangoo zmierzał w kierunku stolicy i chcąc wyprzedzić ciężarówkę zjechał do osi jezdni. Najprawdopodobniej widząc nadjeżdżające w tym czasie z naprzeciwka auto odbił na prawą stronę tracąc panowanie nad pojazdem. W rezultacie renault zjechało do przydrożnego rowu i tam kilkakrotnie dachowało. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca i podróżująca z nim 18-letnia białostoczanka.
Drugi wypadek, w Starej Łomży przy Szosie zdarzył się gdy 49-letni kierowca hyundaya jadąc w kierunku Zambrowa, najprawdopodobniej na skutek nie zachowania bezpiecznej odległości uderzył w tył skręcającego w lewo peugeota partner. W rezultacie zderzenia obrażeń ciała doznała pasażerka hyundaya, która ze skręceniem kręgosłupa szyjnego i ogólnymi potłuczeniami została przewieziona na obserwację do łomżyńskiego szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę