Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Zderzenie hondy z ciągnikiem

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Blisko 2 promile miał kierowca hondy, który wjechał w jadący przed nim ciągnik rolniczy. Kierujący nim 68-letni mężczyzna ze złamaniem żeber trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło we wtorek kilka minut po godzinie 20 na trasie krajowej 63 w rejonie Zambrowa.

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący hondą 66-letni mieszkaniec Zambrowa nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go ciągnika rolniczego i najechał na jego tył. W rezultacie obydwa pojazdy znalazły się w rowie. W wyniku wypadku 68-letni kierowca ursusa doznał złamania żeber i został przewieziony do szpitala. W trakcie badania trzeźwości uczestników zdarzenia okazało się, że kierowca hondy był pijany. Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz postępowaniem mężczyzny zajmie się sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę