Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Fiodorow doceniona przez marszałka

Główne zdjęcie
Joanna Fiodorow

Joanna Fiodorow, lekkoatletka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, znalazła się w gronie sportowców, którzy otrzymają doroczne nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej w roku ubiegłym. Fiodorow specjalizuje się w rzucie młotem, a w ubiegłym roku wywalczyła m.in. brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce i złoty medal Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce.

Joanna Fiodorow ma 22 lata i od początku związana jest z Ludowym Łomżyńskim Klubem Sportowym „Prefbet Śniadowo” Łomża. Otrzyma nagrodę marszałka  w kategorii najlepszy młody sportowiec. 
W sierpniu ubiegłego roku startując w 27. Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce (zawody dla sportowców do lat 23), rozgrywanych na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie Joanna Fiodorow posłała młot na odległość 62,93 m, co było najlepszym rezultatem zawodów i zapewniło jej tytuł Mistrzyni Polski.
Warto dodać, że nieco ponad miesiąc wcześniej Joanna Fidorow wystartował w rozgrywanych w Bielsku-Białej Mistrzostwach Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce. Zawodniczka rzuciła młotem na odległość 63,67 m, co dało jej brązowy medal.
W ubiegłym roku Joanna Fodorow dobrze spisała się także na arenie międzynarodowej. W marcu 2010 roku, przebywając na zgrupowaniu sportowym Kadry Polski we Francji, wystartowała w Zimowym Pucharze Europy w rzutach.  Startująca w kategorii młodzieżowej w rzucie młotem zawodniczka „Prefbetu” zajęła czwarte miejsce uzyskując wynik 61,55m.

Rekord życiowy tej zawodniczki to 64,66 m i został ustanowiony także w ubiegłym roku (12 czerwca 2010r.) podczas zawodów rozgrywanych w Bydgoszczy (Młodzieżowy mecz POL-GER).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę