Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mama się znalazła...

Około godz. 18. błąkającego się między blokami przy ulicy Porucznika Łagody małego w wieku ok. 2-2,5 lat chłopca zauważył jeden z przechodniów. Niestety nigdzie nie było widać jego rodziców, ani kogoś starszego, kto mógłby sprawować nad nim opiekę. Wezwani na miejsce policjanci także kogoś takiego nie dostrzegli. Rozpoczęto poszukiwania rodziców... Mama znalazła się dwie godziny później, gdy przyszła na komendę zgłaszając zaginięcie dziecka. Jak podaje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, niestety była pijana.

- Badanie alkomatem wskazało prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu – mówi Dąbrowski.
Policjant dodaje, że chłopca przekazano pod opiekę siostrze mamy, z którą przyszła na komendę. Ona była trzeźwa. 
Teraz policjanci będą wyjaśniać okoliczności wczorajszego „zaginięcia”.
- Musimy wyjaśnić dlaczego malec sam błąkał się po osiedlu, i sprawdzić czy rodzice właściwie sprawują nad nim opiekę – wyjaśnia.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę